Akademia Piłki Ręcznej Radom - Oficjalna Strona

Wygrywamy w Łodzi !

1 rok temu | 22.03.2023, 11:43

10 wygrana z rzędu w I Lidze Kobiet stała się faktem ! Dopisujemy kolejne 3 punkty w I Lidze Kobiet po zwycięstwie na trudnym terenie w Łodzi.

Miejscowy CHKS sprawił problemy naszej drużynie już w pierwszej rundzie, kiedy to wygraliśmy dopiero po serii rzutów karnych. I tym razem zapowiadało się zacięte widowisko.
W początkową fazę meczu lepiej weszły gospodynie, uzyskując kilkubramkową przewagę. Dopiero pod koniec pierwszej połowy Młode Wilki dopadły rywalki doprowadzając do wyrównania.
Druga połowa również była bardzo zacięta. Do samego końca spotkanie trzymało w napięciu. Na minutę przed końcem na prowadzeniu były Radomianki ale swoją akcję miały jeszcze do przeprowadzenia rywalki.
W decydującym momencie tego meczu doskonałą interwencją popisała się Natalia Kolasińska, a bramkę po kontrze zdobyła Wiktoria Skorża.
Warto odnotować powrót do gry po ponad rocznej przerwie naszej wychowanki Julii Gajewskiej, zdobywczyni 2 bramek.

Już w niedzielę 26 marca w hali UTH czeka nas mecz sezonu pomiędzy Wiceliderem a Liderem naszej grupy. Początek meczu o godzinie 16:00.

Do zobaczenia !

CHKS Łódź vs PreZero APR Radom 29:31(14:14)Radom : Kolasińska, Barańska - Domka 8, Papke 6, Boryń 4, Skorża 3, Michalska 3, Narożna 2, Machnio 2, Gajewska 2, Dydek 1, Mazurkiewicz, Głuszko, Jakóbowska, Krzymowska
Trener : A. Kondraciuk
Trener motoryczny : M. Kubica
Kierownik drużyny : B. Skorża